Digitale foto afdrukken
U wilt digitale foto afdrukken bestellen?
Dan bent u bij Pixum aan het juiste adres, want Pixum is een online fotoservice die gespecialiseerd is in het afdrukken van foto's. Pixum drukt foto's af op bijna alles... Gewone digitale foto afdrukken, maar bijvoorbeeld ook foto's op bekers, puzzels, t-shirs, posters, canvassen - en ga zo maar door.
Voor standaard digitale foto afdrukken accepteert ons laboratorium jpg-bestanden met verhoudingen tussen 1:1 (vierkant) tot 2:3 (ca. 10x15cm in het 10cm formaat).*
Waarom Pixum?
Pixum hecht bijzondere waarde aan kwaliteit en service. Daarom biedt Pixum gestandaardiseerd een speciaal proces voor het ontwikkelen van digitale foto afdrukken: De Pixum DPO (Digital Picture Optimiser). Bovendien ontwikkelt Pixum zonder extra kosten op hoogwaardig premium fotopapier. Hiermee wordt de beste kwaliteit met mooie heldere en briljante kleuren bereikt.
Test het zelf: Als nieuwe klant krijgt u automatisch een welkomstbonus met 25 gratis digitale foto afdrukken (excl. verzendkosten en bewerking). Deze wordt automatisch berekend in uw winkelwagen. Zo kunt u uzelf heel voordelig overtuigen van de online fotoservices van Pixum.
* De uiteindelijke grote van uw foto afdrukken is afhankelijk van de verhouding van uw bestand. Lees hier meer over dit thema. Met de Pixum Easy Calculator kunt u heel eenvoudig en precies berekenen hoe groot uw foto's uiteindelijk worden.
Pixum drukt al uw foto's af op hoogkwalitatief premium fotopapier!
- digitale foto's afdrukken
- digitale foto's ontwikkelen
- foto afdrukken
- foto bestellen
- foto print
- digitale foto afdrukken
- foto service
- foto's bestellen
- foto's ontwikkelen
- fotoservice
- goedkoop foto's afdrukken
- online fotoservice
- fotoalbum
- online foto album
- foto album
- fotoboek
- fotoboek maken
- cadeaushop
- foto cadeau
- kado idee
- foto kalender
- fotokalender 2010
- fotokalender
- fotokaart
- fotokaarten
- canvas foto
- foto op doek
- foto canvas
- pasfoto
- foto muismat
- muismat
- muismatten
- foto poster
- fotoposter
- foto puzzel
- fotopuzzel
- foto beker
- fotomok


