Foto op canvas50×150 cm, liggend







Panoramafoto's komen op het canvas met een formaat van 50x150 cm fantastisch tot hun recht door de briljante kleuren en de grootte - mede mogelijk gemaakt door het milieuvriendelijke, professionele Inkjet-printproces met 12 kleuren! Naast de kwaliteit en het formaat, zal het gewicht van deze wanddecoratie je ook positief verrassen. Met net iets meer dan een kilo, kan je jouw kunstwerk ook gemakkelijk aan dunne wandjes ophangen.
- Groep: Poster
- Formaat: 50×150 cm
- Afmeting: Panorama
- Printmethode: Inkjet-druk
Onze canvasdoeken zijn gemaakt van 65% katoen en 35% polyester en worden in Europa geproduceerd volgens de hoogste kwaliteitsstandaarden. De fijne linnenstructuur en matte uitstraling geven je foto een schilderachtig effect.
Voor onze frames gebruiken we echt dennen- en sparrenhout uit duurzame bosbouw, wat stabiliteit en duurzaamheid garandeert. Je fotodoek wordt opgespannen op een ca. 2-4 cm hoog spieraam, wat betekent dat ca. 3-5 cm van je foto wordt omgevouwen aan de rand - houd hier rekening mee bij het ontwerpen. Als het nodig is, kun je je canvasdoek ook gemakkelijk schoonmaken.
“Het effect van de foto is heel mooi op de canvas Niet perfect zoals ik het wou Je kan zien dat een gewone persoon hem getrokken heeft. Niet getruceerd”
“Echt helemaal geweldig mooi!”
“Het is een prachtig resultaat. Precies zoals verwacht.”
“Kwalitatieve druk en vlotte levering”
“Super schoon gedaan echt een aanrader ! !”